20 Yıllık Tecrübe

KESKİN PLATFORM ; Konyada Platform kiralama işletmeciliğinde alanında 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Hizmetlerimiz Arasında;

 Vinç ile inşaat yapı hizmetleri, oto araç kurtarma, araç çekme, vinç ile tabela direk dikimi, sepetli vinç hizmetleri, prefabrik nakliyesi ve prefabrik montajı, vinç ile yükleme ve boşaltma hizmetleri, makina yükleme boşaltma ve taşıma hizmetleri, vinç ile çelik çatı montajı ile diğer vinç işletmeciliği hizmetleri yer almaktadır.

KESKİN PLATFORM; Konya'da Vinç işletmeciliği alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.  Konya'da 2000 yılında  kurulmuştur. Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
  Vinç işletmeciliği  alanında profesyonel olarak 7/24 anlayışıyla hizmet vermektedir.
Firmamızdan; Saatlik, günlük, haftalık ve aylık vinç kiralayabilirsiniz.

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak.Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Sakarya Mah. Güzeldere Cad. No:14/2

+90 536 871 86 88

Bizi Arayın

info@konya-platform

7/24 Online Destek